Co jak co ale prezent na Dzień Babci i Dziadka musi być wyjątkowy! Blogi aż kipią pomysłami. W telewizji śniadaniowej proponują samodzielnie zrobione mydełka, świeczki, kwiatki, laurki! Ale! Jeśli poszukujesz czegoś niezwykłego, zaskakującego i pełnego miłości to tylko z naszymi kartkami i kuponami! :)

kartki na Dzień Babci i Dziadka

Mój syn wydawał z siebie tylko głośne: „ŁAAAAAAŁŁŁŁŁŁŁ!!!” i klaskał w dłonie, kiedy tworzyliśmy nasze kartki na Dzień Babci i Dziadka. No bo kogo by nie ucieszyły lody z babcią albo wypad do zoo z dziadkiem?

kartki na Dzień Babci i Dziadka

Idea była taka: malutkie koperty, do których włożymy kupony z niezwykłymi propozycjami spędzenia czasu z babcią i dziadkiem. Na kuponach znajdziesz spacer, lody, wspólne czytanie i wiele innych. Dołączam też puste kupony, możesz na nich wpisać to, co najbardziej Twoje dziecko lubi lub chciałoby zrobić z Babcią lub Dziadkiem (Zapytaj! Pewnie ma milion pomysłów! :)). Mój syn dodał później jeszcze wypad na sanki :). Jeśli masz w domu maluszka, to możesz odbić paluszek Swojego dziecka albo napisać tajny list sokiem z cytryny (np. namalować serduszko)!

kartki na Dzień Babci i Dziadkaprezent na dzien babci i dziadka jpg KUPONYkartki na Dzień Babci i Dziadka

Kartki na Dzień Babci i Dziadka możesz pobrać tutaj:

Koperty

Pobierz “prezent-na-dzien-babci-i-dziadka-jpg.jpg” prezent-na-dzien-babci-i-dziadka-jpg.jpg – Pobrano 210 razy – 181 KB


Kupony

Pobierz “prezent-na-dzien-babci-i-dziadka-jpg-KUPONY.png” prezent-na-dzien-babci-i-dziadka-jpg-KUPONY.png – Pobrano 206 razy – 294 KB


Kupony – puste

Pobierz “prezent-na-dzien-babci-i-dziadka-kupony-puste-jpg.jpg” prezent-na-dzien-babci-i-dziadka-kupony-puste-jpg.jpg – Pobrano 151 razy – 86 KB

Instrukcja jak zrobić kartki na Dzień Babci i Dziadka:

  1. Pobierz i wydrukuj kartki i koperty.
  2. Pomaluj koperty, użyj kredek lub flamastrów. Koperty celowo przygotowałam w wersji czarno białej. Chciałam by forma była prosta, a efekt po wycięciu tęczowy. Chciałam też zaangażować dziecko 1,5 roczne :), musiało być prosto. kartki na Dzień Babci i Dziadkakartki na Dzień Babci i Dziadka
  3. Wytnij koperty. Pozginaj i przyklej tylne ścianki na kolorowej kartce. (Możesz pominąć ten etap i podarować Babci i Dziadkowi zestaw malutkich kopert z kuponami w środku, przewiązanych wstążeczką).
    kartki na dzień babci i dziadka
  4. Wytnij kupony, wklej je do środka kopert. kartki na Dzień Babci i Dziadka

 

To jeszcze pomysł numer dwa! A gdyby tak podarować na własność uściski Twojego malucha!? Wielokrotnego użytku. Uściski na odległość. Takie przytulańce. Takie co mogą je wykorzystać zawsze i wszędzie kiedy najdzie ich tęsknota. Bez terminu ważności. Hm?

UŚCISKI NA ODLEGŁOŚĆ: klik.

Pozdrawiam serdecznie!!!

U lala fiu fiu
 Czy Twoje dziecko ma okazję do kontaktu z babcią i dziadkiem?
Jak spędzają razem czas?

U lala fiu fiu


Tekst nie jest sponsorowany. Zdjęcia i treść należą do Justyny Szewczyk.


Dziękuję Ci, że czytasz mojego bloga, mam nadzieję, że tekst okazał się inspirujący. Zapraszam Cię do przeczytania innych moich tekstów na Ulalafiufiu  lub na Facebooku. Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w komentarzu.