Dzwonią do człowieka z ulicy i zapraszają. Siedzę w domu, dzieci rodzę, nic, że w samochodzie, bo o tym nie wiedzą… i tu nagle o 2:00 w nocy czytam e-maila, że Pytanie i Śniadanie.
telewizjaInformuję męża. Ten myśli, że majaczę… Rano temat wraca. Jaki stąd wniosek? Nigdy nie wiadomo kiedy Cię wezwą! Czujna/y bądź! Mama co prawda uważa, że zbzikowałam, że do Waw jadę po to, tylko żeby się w TIWI pokazać. Ale! Ahoj przygodo! :)
Buziaki! (o ile to wszystko nie żart)
U lala fiu fiu
Ps. Zaczyna się we wtorek, 13nastego, o 8:34!!!! Majdan mnie chyba wygryzł z 9:00. Pospać chciał chłopak. Ech.
Ps2. Dziękuję 3kiwi.pl za udostępnienie leżaczków dla niemowląt, na potrzeby programu. Zabrzmi jak reklama, ale nikt mi nie kazał tego pisać, po prostu chcę, bo 3kiwi.pl jest suuuuper! Jeden z najfajniejszych sklepów dziecięcych we Wrocławiu. Świetnie się na dzieciach znają, doradzą! Sklep prowadzi (Uwaga! Uwaga!) ekipa samych panów! :) Mają starannie dobrany asortyment, zupełnie nietuzinkowy i niehipermarketowy.
Ps3. Wszystko ma trwać 8minut i tak się boję, że modlę się o awarię nadajników o 8:34 :). Taka, niewdzięczna!!!! Jestem!

U lala fiu fiu

Może zainteresuje Cię również, o czym będę w tej telewizji mówić: klik :). 


Tekst nie jest sponsorowany. Zdjęcia i treść należą do Justyny Szewczyk.


Dziękuję Ci, że czytasz mojego bloga, mam nadzieję, że tekst okazał się inspirujący. Zapraszam Cię do przeczytania innych moich tekstów na Ulalafiufiu  lub na Facebooku. Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w komentarzu.

  • haha to Cię zrobili ;) no już, wdech i wydech, spokojnie, nie jak przy porodzie ;) dasz radę! I nawet tiwi jutro wyjątkowo włączę! A co! I będę pozytywnymi myślami wspierać :*

    • Dzięki! : ) Dawno Cię nie „słyszałam” : ). Pozdrawiam!