Powiedział mi kiedyś pewien mężczyzna, który nakłaniał mnie do… (no nieważne, do czego): „daj spokój Just, kiedyś będziesz babcią i będziesz żałować, że tego nie zrobiłaś”. Babcią jeszcze nie jestem, ale wracają do mnie te słowa często, bo chociaż wiedziałam, że wariat, nieodpowiedzialny, zapatrzony w siebie egoista – to była to jednak inteligentna bestia i nieco racji ta łachudra miała. W chwilach wahania często się zatrzymuję i wyobrażam sobie siebie w wieku lat dziewięćdziesięciu, jako rezolutną staruszkę, która nie żałuje. A to przecież niedługo. Dlatego z każdej chwili staram się wycisnąć, co się da dobrego, bo już nie wróci. Taka moja filozofia :).

Jestem  kurą domowo-ogródkową (choć w porywach spacerowych na drogę też wyjdę, a co). Mamą. Prywatnie uwielbiam podróże, czekoladę i farelki elektryczne (taki bzik). Prowadzę (nocami :D, między karmieniami), blog U lala fiu fiu  o dzieciach i wokół dzieci.

 

Blog

Lubisz spędzać kreatywnie czas? Poszukujesz ciekawych książek, gier, zabaw, zabawek dla swoich dzieci? Myślę, że spodoba Ci się u mnie! Rozgość się, zapraszam na herbatę. : ) 

  • Twój maluch uczy się mówić? Wykorzystaj moją bajkę logopedyczną.
  • Twój Luby lubi zajmować się dziećmi w sposób pasywny? Mam coś dla niego! Kliknij tutaj: koszulka dla taty w 4 krokach.
  • Twoje dziecko nie lubi podróżować samochodem? Uratuje Cię ta lista.
  • Lubicie czytać? Zajrzyj koniecznie do naszej biblioteki! Znajdziesz cud, miód i orzeszki! 
  • Mamo! Nudzi mi się!” – znasz to? Może Twoje dziecko będzie miało ochotę poszukać skarbu?

O Tobie…

U lala fiu fiuDaj się poznać! Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad w komentarzu.
Będę skakać po sufit, jeśli dołączysz do mojego Facebooka lub Google+, PinterestuInstagramu, Youtuba.

Pozdrawiam serdecznie!
Justyna Szewczyk

U lala fiu fiu